Tydzień Bibliotek już za nami. We wtorek na zakończenie Tygodnia gościliśmy w bibliotece panią Iloną Felicjańską, modelkę, II wicemiss Polonia 1993,IF założycielkę i prezesa Fundacji „Niezapominajka” oraz autorkę książek: „Wszystkie odcienie cierni”, „Znalazłam klucz do szczęścia”, „Jak być niezniszczalną” oraz „Cała prawda o....”
Osoba kontrowersyjna, wzbudzająca mieszane uczucia, kobieta po przejściach, ale po kilkunastu minutach spotkania okazuje się, że to ciepła osoba, pełna pozytywnej energii i odwagi. Jak sama mówi, musiała dotknąć dna, żeby odbić się i zrozumieć, że ta droga prowadzi donikąd.
Pani Ilona w sali kameralnej wypełnionej po brzegi czytelnikami otwarcie mówi o tym, jak dziewczyna z kompleksami z dnia na dzień zostaje Wicemiss Polonia, a wkrótce najbardziej znaną polską modelką, pracującą na światowych wybiegach. Mówi o trudnych relacjach małżeńskich, o wielkiej miłości do synów oraz o kieliszku wina, który przestał być jedynie dodatkiem do kolacji..........
Spotkanie trwało półtorej godziny, ale rozmowy naszych czytelników opuszczających spotkanie trwały o wiele dłużej. To znaczy, że było warto!!!