Ferie w bibliotece są lubianą przez dzieci formą spędzenia wolnego czasu. W okresie od 28 stycznia do 01 lutego odbywały się zajęcia feryjne w filii bibliotecznej w Czatkowicach. W zajęciach wzięły udział dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 16 lat. Warsztaty odbywające się w czasie ferii miały głównie charakter twórczo-plastyczny. Młodzi uczestnicy okazali się bardzo kreatywni i stworzyli oryginalne prace. W trakcie zajęć warsztatowych, powstały szkatułki z drewnianych szpatułek oraz ramki, obie prace były wykonywane techniką decoupage, która wymagała od uczestników precyzji, dokładności i cierpliwości. W programie tegorocznych ferii pojawił się również dzień gier planszowych. Plansze, kostki oraz puzzle stały się inspiracją do wyprawy w krainę gier zapewniając uczestnikom spotkań świetną zabawę, połączoną ze zdrową rywalizacją oraz sporą dawką emocji. Pomimo ponurej, zimowej i mroźnej pogody w bibliotece panował radosny nastrój. Podczas zmagań z zabawami wymagającymi wyobraźni i kreatywnego myślenia nie było łatwo, ale za to wesoło. Wszystkim, którzy spędzili te ferie z nami dziękujemy i zachęcamy do wizyt w bibliotece.

FERIE DECU3FERIE DECU2FERIE DECU1