Oxford matura trainer, matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym

Repetytorium z języka angielskiego dla uczniów przygotowujących się na matury “Oxford Matura Trainer. Poziom podstawowy przygotowująca do matury z angielskiego” to świetna pomoc naukowa, zawierająca wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Całość książki została podzielona na poszczególne działy, zawierające niezbędne słownictwo oraz struktury gramatyczne języka, które przed egzaminem koniecznie należy przyswoić. Ciekawa formuła podręcznika przekazuje informacje w sposób stopniowy i zrównoważony, świetnie sprawdzając się zarówno podczas lekcji z nauczycielem, jak i w trakcie samodzielnej pracy z książką. Zadania nawiązujące do czterech części matury podstawowej z angielskiego: słuchanie, czytanie, pisanie oraz gramatyka zostały zaprojektowane przez specjalistów w swojej dziedzinie tak, aby w jak największym stopniu przypominały maturalne testy. Książka wydawnictwa Oxford University Press należy do grona pozycji, za sprawą których:

– przygotujesz się do zdawania matury w formie podstawowej, 

– dzięki przystępnie zaprezentowanym treściom będziesz z przyjemnością przerabiał/a gotowy materiał, 

– nauczysz się odpowiedniej wymowy poszczególnych wyrażeń czy słówek, za sprawą dołączonej do podręcznika płyty z nagraniami. 

Profesjonalna pomoc naukowa przydatna w trakcie przygotowań do matury

Kompleksowa wiedza z języka angielskiego zawarta w repetytorium zapewnia odpowiednie przygotowanie, także w zakresie egzaminu ustnego. Dzięki ćwiczeniom dotyczącym mówienia, uczniowie będą w stanie wyeliminować wszystkie pojawiające się błędy. Dodatkową pomocą będą w takim wypadku profesjonalne nagrania native speakerów, którzy wyraźnie akcentują wszystkie pojawiające się głoski. Z kolei fragmenty podręcznika poświęcone regułom gramatycznym oraz poszczególnym czasom występującym w angielskim języku, pozwalają na płynne posługiwanie się rozbudowanymi zdaniami w mowie i piśmie.