Poziom podstawowy, Oxford matura trainer

Niezawodne repetytorium do nauki języka angielskiego 

Repetytorium z języka angielskiego stworzone z myślą o uczniach klas liceów oraz techników ““Oxford Matura Trainer. Poziom podstawowy” z Taniej Książki” pozwala na efektywne przyswajanie wiedzy w zakresie języka, która wcześniej została w odpowiedni sposób zoptymalizowana. W książce możemy znaleźć m.in.:

– rozbudowany zestaw testów, dzięki któremu monitorujesz własne postępy, 

– materiał idealnie nadający się do powtórek, zgromadzony w licznych tabelach oraz w formie czytelnych ramek, 

– ćwiczenia związane z tworzeniem rozbudowanych wypowiedzi pisemnych, 

– ćwiczenia związania z mową i właściwą artykulacją poszczególnych słówek oraz wiele innych. 

Przedstawione w podręczniku wskazówki oraz modele poszczególnych wypowiedzi zwiększają płynność, oraz pewność siebie w trakcie posługiwania się językiem obcym. Repetytorium zostało zaprojektowane przez ekspertów w swoich dziedzinach, dzięki czemu zyskujemy niezwykle praktyczną pomoc dotyczącą posługiwania się językiem na co dzień oraz w trakcie czekającej nas matury. 

Podręcznik do języka angielskiego, przygotowane do matury 

Dzięki informacjom zawartym na kartach podręcznika jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przerabiać gotowy materiał, który pozwoli na osiągnięcie zadowalających wyników podczas egzaminu. Część gramatyczna repetytorium została opatrzona specjalnymi wyjaśnieniami, za sprawą których, językowe niuanse stają się coraz bardziej jasne. Wiedza zgromadzona w tabelkach pozwala na porównywanie informacji dotyczących poszczególnych czasów i rozmaitych struktur, wpływając na naszą płynność w posługiwaniu się obcym językiem. Dodatkową zaletą książki jest dołączona do niej płyta z nagraniami, pozwalająca na wyeliminowanie błędów związanych z wymową oraz przygotowanie się do części słuchanej na maturze. Dodatkowe utrwalenie materiały gwarantują specjalne zestawienia w postaci słowniczka, zawarte na końcu podręcznika.